Bron: Joschi Täubler
Auteursrechten: Creative Commons 3.0
76 keer bekeken | Publiek
Vanaf het Pachernighof in Latschach verloopt het parcours via Velden, Feldkirchen naar Ebene Reichenau. Vanaf hier gaat het verder door het Nationaal Park Nockberge over de de mooie toeristische Nockalmstrasse en de Eisentalhöhe (2042m) naar Krems en Kremsbrücke. De terugweg gaat via Gmünd naar de Millstätter See en Döbriach en verder langs Paternion naar Villach. Doorheen Villach gaat het naar Maria Gail naar de Faaker See en vervolgens terug langs de Drau en Rosegg. Een mooie maar lastige rit met een hoogteverschil van ruim 3300 hm.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je afdruk wordt voorbereid.
Je afdruk is klaar om te downloaden. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
<iframe src="https://plugin.routeyou.com/routeviewer/free/?language=nl&params.route.id=2689287" width="100%" height="600" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bijkomende feedback:
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Plus-proefabonnement.
Als je al een dergelijke account hebt, meld je dan nu aan.
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Premium-proefabonnement.
© 2006-2024 RouteYou - www.routeyou.com