6328 keer bekeken | Publiek
Deze 95 km lange tocht vertrekt vanuit Agay langs de kust. Vrij snel bereik je de Massif de l' Estérel. Een lange klim leidt je naar het hoogste punt, de Col de Notre Dame (nabij de Pic de L' Ours). Je hebt er prachtige vergezichten over de Cote d' Azur. Na het doorkruisen van dit Massif, kom je op de kustweg. Deze glooiende kustweg brengt je in Cannes. Via dezelfde weg keer je terug naar Agay.
Agay - Massif de l’Estérel: Col des Lentisques - Col Notre Dame (Pic de l’Ours) - Col des Trois Termes - Plateau d’Anthéor (Rocher Saint-Barthélemy) - D6098 - Miramar - D6098 - Cannes - (zelfde weg terug, ook langs Plateau d’ Anthéor)
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je afdruk wordt voorbereid.
Je afdruk is klaar om te downloaden. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
<iframe src="https://plugin.routeyou.com/routeviewer/free/?language=nl&params.route.id=37193" width="100%" height="600" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bijkomende feedback:
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Plus-proefabonnement.
Als je al een dergelijke account hebt, meld je dan nu aan.
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Premium-proefabonnement.
© 2006-2024 RouteYou - www.routeyou.com