1175 keer bekeken | Publiek | Frans
Deze route start en eindigt in Monteux, grotendeels over zeer autoluwe, vrij smalle wegen.
De volgende hellingen liggen op het parcours:
- Beklimming naar Venasque (zonder naam maar niet te onderschatten)
- Col de Murs
- Col de la Ligne (voor mij een zeer aangename verrassing, vooral de afdaling richting Méthamis, met prachtig zicht op de Ventoux)
- Gorges de la Nesque
- Mont Ventoux vanuit Sault
- Col de la Chaine
- Beklimming naar La Roque-Alric (zonder naam maar niet te onderschatten)
Tussen al deze hellingen een constant glooiend parcours.
Een overzicht van de bekendste Provençaalse dorpjes op het traject:
- Monteux
- Pernes-les-Fontaines
- Saint Didier
- Venasque
- Murs
- Méthamis
- Villes sur Auzon
- Sault
- Malaucène
- Suzette
- La Roque Alric
- Le Barroux
- Baumes de Venise
- Aubignan
Deze route heeft ook een minder lastige versie, waaruit de beklimming van de Gorges de la Nesque en de Mont Ventoux zijn weggelaten
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je afdruk wordt voorbereid.
Je afdruk is klaar om te downloaden. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
Deze advertentie niet meer zien?
→ Upgrade nu
Even geduld, je download wordt voorbereid.
Je download is klaar. Veel plezier onderweg!
Het verwerken van de aanvraag is mislukt. Gelieve het opnieuw te proberen.
<iframe src="https://plugin.routeyou.com/routeviewer/free/?language=nl&params.route.id=4718445" width="100%" height="600" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Bijkomende feedback:
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Plus-proefabonnement.
Als je al een dergelijke account hebt, meld je dan nu aan.
Probeer deze functionaliteit gratis met een RouteYou Premium-proefabonnement.
© 2006-2024 RouteYou - www.routeyou.com